STOISKA TARGOWE

I HANDLOWE

altreva.jpg

Nasze stoiska

Stoiska targowe są naszą specjalizacją Projektujemy, wytwarzamy, montujemy stoiska targowe w Polsce i za granicą.
Jesteśmy samowystarczalni, nie korzystamy z podwykonawców, co pozwala nam zachować spójność oraz wysoką jakość wykonanych przez nas stoisk.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

ikona_projektanci.png
kompleksowi.png

1

     PROJEKT

- rozmowa, analiza Briefu

- stworzenie Oferty

- podpisanie umowy

produkcja.png

     REALIZACJA

2

- projekt techniczny

- produkcja stoiska

- produkcja reklamy

car.png
ikona_montaz.png
hostessa.png
magazyn.png

TRANSPORT

I MONTAŻ

3

OBSŁUGA

4

MAGAZYN

5

- transport w Polsce

   i za granicą

- montaż i demontaż

- hostessy, bariści, barmani

- catering, kucharze

- fotolustra, google VR

- sprzęt audiowizualny i in.

- magazynowanie stoiska

- konserwacja stoiska

- ochrona i monitoring

1

Na początku współpracy Prosimy klienta o wypełnienie naszego BRIEF'u w celu poznania wymagań i oczekiwań co do wyglądu stoiska. Przeprowadzamy również rozmowy telefoniczne a także osobiste spotkania w naszym biurze, jeśli zażyczy sobie tego klient. Następnie w ciągu paru dni nasi projektanci przygotowują za darmo projekt koncepcyjny stoiska oraz jego wycenę. Tak złożona oferta wysyłana jest do klienta. Jeśli spotka się ona z pozytywną oceną i klient wyrazi chęć dalszej współpracy podpisujemy umowę kupna lub dzierżawy stoiska.

   PROJEKT

2

Architekci GoExpo z dbałością o detale przygotowują projekt techniczny stoiska, który następnie przekazują do działu produkcji. Nasi monterzy korzystając ze sprawdzonych przez nas, wysokiej jakości materiałów budują wszystkie elementy stoiska, które na miejscu ekspozycji zostaną złożone w całość. W czasie produkcji zajmujemy się także wykonywaniem wszelkich nadruków na ściankach, drzwiach, posadzkach czy elementach wyposażenia  stoiska. Zajmujemy się także projektowaniem i drukiem reklamy tj. ulotki, katalogi, gadżety (więcej informacji na ten temat w dziale REKLAMA). Przygotowujemy wszystko wcześniej i magazynujemy do dnia targów, konferencji czy innego eventu.

  REALIZACJA

3

Właściwie zabezpieczone do transportu stoisko, systemy wystawiennicze a także wydrukowane w ustalonym nakładzie nośniki reklamy (ulotki, katalogi, itp.) odpowiednio wcześnie zostają przetransportowane do miejsca wystawy stoiska. Od klienta potrzebujemy jedynie nazwę i datę targów oraz mapkę z zaznaczonym miejscem na budowę stoiska. Całą resztą, czyli określeniem dokładnych terminów oraz godzin montażu i demontażu może zająć się nasz zespół logistyczny. Dzięki dobrej organizacji pracy nasi montażyści zawsze zjawią się na czas, nie zważając na to czy targi odbywają się w Polsce czy za granicą. Działamy na terenie Unii Europejskiej, a także poza jej granicami. Skontaktuj się z nami i zapytaj czy oferujemy usługę transportu i montażu do konkretnego kraju.

   TRANSPORT

   I MONTAŻ

4

W GoExpo mamy świadomość, że uczestnictwo w targach bywa nie lada wyzwaniem, szczególnie dla nowych, niedoświadczonych wystawców. Organizacja współpracy wielu różnych firm świadczących pojedyncze usługi może być problematyczna. Stąd też stawiamy na kompleksowość naszych działań. Nie tylko projektujemy, produkujemy, transportujemy i montujemy stoiska ale również świadczymy usługi jego obsługi. Jeśli potrzebujesz hostess, modelek, barmanów, czy baristów daj nam znać, a wszystkim się zajmiemy. Oferujemy także wypożyczenie sprzętu audiowizualnego, googli VR, fotoluster. Zapewnimy również profesjonalny catering.

   OBSŁUGA

5

Posiadamy magazyn o powierzchni ponad 500 m2, w którym możemy przechowywać twoje stoisko, a także inne rzeczy takie jak: meble oraz sprzęty biurowe, materiały reklamowe i promocyjne, dokumenty, wyposażenie biura ,rzeczy prywatne, rzeczy na paletach i wiele innych. Zapewniamy pełne ubezpieczenie OC od wszystkich ryzyk. Specjalnie z myślą o składowaniu stoisk zaprojektowaliśmy odpowiednie do tego regały i skrzynie. Magazyn jest objęty całodobową ochroną, 7 dni w tygodniu. Dowiedz się więcej na temat usług oferowanych przez GoExpo STORE na stronie internetowej magazynu.

   MAGAZYN

WIZUALIZACJE STOISK

REALIZACJE STOISK