REKLAMA

IMG_8852.jpg

Promocja marki

Projektujemy kompleksowe identyfikacje wizualne, od logotypu i kolorystyki po wszelkie korporacyjne druki. Zapewniamy profesjonalny skład DTP oraz przygotowanie do druku i wykonanie wszelkich materiałów graficznych. Przygotujemy katalogi, ulotki, plakaty, reklamy wielkoformatowe, oklejamy auta i lokale użytkowe, tworzymy litery przestrzenne, kasetony, materiały POS.

PRODUKCJA REKLAMY

Oferujemy profesjonalną obsługę reklamową marki połączoną z drukiem cyfrowym oraz offsetowym. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe projekty i realizacje graficzne: od stworzenia logo i kolorystyki firmy, poprzez ulotki, wizytówki, teczki ofertowe i inne druki reklamowe po reklamę wewnętrzną i zewnętrzną siedziby jak kasetony, fototapety, szyldy, logotypy, koncepcje wnętrz. Produkujemy także reklamę na takich nośnikach jak flagi, pylony, samochody. Doradzamy, projektujemy i realizujemy serie gadżetów, odzieży i słodyczy reklamowych.

 

Własna produkcja reklamy przestrzennej pozwala nam na elastyczność i wszechstronność oferty. Projekty tworzą zawodowi graficy i architekci – jest to gwarancja nie tylko dobrego designu, ale też praktyczności zaproponowanych technologii i rozwiązań. Tworzymy też systemy wystawiennicze i stoiska targowe, tak więc mogą mieć Państwo pewność, że GoExpo zapewni pełną obsługę reklamową marki – wszystko zamówią Państwo w jednym miejscu.

GADŻETY REKLAMOWE

haslo_GED.png

W GoExpo zawsze można liczyć na elastyczny i dopasowany do Państwa potrzeb projekt oraz nadzór projektanta. Istnieje oczywiście możliwość stworzenia projektu "na odległość", jednak zawsze jesteśmy dla Państwa dostępni w naszym biurze, gdzie można obejrzeć próbki materiałów, dobrać kolory, zobaczyć inspiracje, omówić projekt lub po prostu (co wybiera wielu stałych klientów) porozmawiać przy pysznej kawie.

Wiemy, że projekt graficzny to tylko połowa sukcesu
- bardzo ważne są umiejętności techniczne pozwalające na odpowiednie przygotowanie pliku do druku. Obecnie technologia pozwala na zastosowanie wszechstronnych rodzajów druku i dodatkowych uszlachetnień. Graficy GoExpo są na bieżąco z obowiązującymi trendami, aktualizujemy swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w targach i szkoleniach
- wszystko by Państwa reklama była nowoczesna i by ekspresowo, bez pomyłek przejść przez etap produkcji.