Forum Posts

biuro4009
Jul 08, 2018
In Zrób To Na Telefonie
Nie przy komputerze? Zarządzaj łatwo swoim forum w telefonie. Twórz, usuwaj i zmieniaj kolejność postów lub udostępniaj je w mediach społecznościowych. Włącz/wyłącz swoje komentarze itd. Możesz również przypiąć swoje ulubione posty, aby więcej ludzi je zobaczyło i zaangażowało się w społeczność twojego forum. Ponieważ Wix Forum jest tak przyjazne urządzeniom mobile, gdy juz je skonfigurujesz, wystarczy tylko telefon.
Zarządzaj Forum W Ruchu content media
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Zrób To Na Telefonie
Nasze nieskomplikowane rozwiązanie mobilne oznacza, że forum jest łatwe w obsłudze, działa podobnie jak na komputerze stacjonarnym i wygląda pięknie na każdym telefonie. Użytkownicy mogą robić wszystko ze swojego telefonu. Pisać posty, komentarze, dodawać zdjęcia, zabawne emotikony, udostępniać w mediach społecznościowych itp.
Sprawne na Urządzeniach Mobile content media
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Zrób To Na Telefonie
Dzięki mobilnym powiadomieniom push, zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na forum. Aby zarejestrować się do powiadomień push, udaj się do swojej Strony Profilowej> Ustawienia. Kiedy zdecydujesz się na powiadomienia push, będziesz otrzymywać powiadomienia, gdy ludzie polubią posty, będą komentować, wspomną cię w komentarzu i gdy ktoś kogo obserwujesz opublikuje post.
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Odkryj Super Funkcje
Zobacz, kiedy ludzie są aktywni na forum dzięki aktualizacjom w czasie rzeczywistym. Jest to łatwy sposób na śledzenie dyskusji i bycie na bieżąco. Doświadczaj wszystkiego na swoim forum w czasie rzeczywistym! Fajny wskaźnik pisania na żywo na Wix Forum pozwala zobaczyć, kiedy ludzie są aktywni w dyskusji.
Aktualizacje W Czasie Rzeczywistym content media
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Odkryj Super Funkcje
Nie ma ograniczeń co do liczby kategorii więc zaszalej! - dodaj tyle, ile tylko chcesz! Idź do opcji Ustawienia> Kategorie, aby zacząć. Bez względu na to czy twoje forum omawia sport, biznes, produkty, usługi lub cokolwiek innego, dodanie kategorii pomaga porządkować dyskusje. Twórz listy kategorii dyskusji, które są logiczne, istotne i czytelne dla użytkowników forum.
Niekończące Się Możliwości content media
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Odkryj Super Funkcje
Idź do wspaniałego wzoru Karty lub eleganckiego Klasycznego i spersonalizuj. Niezależnie od tego, jaki wzór wybierzesz, twoje forum z pewnością będzie wyjątkowe. Wzory Kart są idealne na pokaz zdjęć, a Klasyczne dla postów tekstowych.
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Wyróżnij Się W Tłumie
Stwórz dowolne dyskusje i spraw, by wyglądały idealnie dzięki łatwym opcjom edycji tekstu. Podczas pisania dłuższych dyskusji bez obrazów, korzystaj z naszych elastycznych narzędzi edycji tekstu, aby tchnąć życie w posty. Ułatw ludziom zrozumienie tego, co masz do powiedzenia, dodając wypunktowania w tekście tak, aby wszystkie główne wątki były widoczne. Chcesz wyróżnić ważne słowa w tekście? Użyj pogrubienia lub kursywy, aby je wyróżniać. Chcesz dodać linki? To proste, wystarczy wybrać dowolny tekst i dodać hiperłącze.
Spersonalizuj content media
0
0
3
biuro4009
Jul 08, 2018
In Wyróżnij Się W Tłumie
Idealne miejsce na długie rozmowy. Oto jak twoje dyskusje będą wyglądać bez zdjęć. Wiadomo, że liczy się to, co wewnątrz. Nie bój się dłuższego tekstu. Ludzie czytają forum, ponieważ pasjonuje ich temat i są zainteresowani tym, co masz do powiedzenia. Po cenne wskazówki, w jaki sposób projektować dłuższe dyskusje tekstowe, sprawdź nasz post Make It Yours.
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Wyróżnij Się W Tłumie
Zaskocz odwiedzających mnóstwem pięknych obrazów w twoim poście. Obraz jest wart 1000 słów, więc śmiało, dodaj własne. Dodanie obrazu do postu jest proste. Wystarczy kliknąć ikonę kamery, aby dodać dowolny obraz.
Tchnij Życie w Twoje Posty content media
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Zacznij Z Forum
Wix Forum jest idealnym narzędziem, aby nawiązać kontakt z użytkownikami witryny, budować wspólnotę i zwiększyć ruch na twojej witrynie! Masz coś do powiedzenia? Kliknij Stwórz Nowy Post, aby rozpocząć własną dyskusję. Co jeszcze można zrobić z forum? Nadaj mu chwytliwą nazwę, stworz nieograniczoną ilość kategorii i wybierz jeden z pięknych wzorów, takich jak Karta lub Klasyczny. Jeśli forum ma dużo zdjęć, to wzór Karta jest dla ciebie! Klasyczny układ jest idealny do długich dyskusji tekstowych. Dodatkowo, oba układy świetnie wyglądają na komputerach i urządzeniach mobilnych. Po wybraniu wzoru, dostosuj go wspaniałymi funkcjami designu, aby twoje forum stało się idealne.
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Zacznij Z Forum
Poświęć chwilę, aby odszukać odpowiednie słowa kluczowe i dodać je do swoich postów. To pomoże odnaleźć cię w wyszukiwarkach i zwiększyć ruch na twojej witrynie. Posiadanie aktywnego forum jest dobre dla SEO! Im więcej twoi współpracownicy zgłaszają uwag i piszą postów, tym bardziej będzie to zwiększyć twoją widoczność w wyszukiwarkach. Wyszukiwanie istotnych, jeśli chodzi o temat, słów kluczowych to zawsze dobry pomysł.
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Zacznij Z Forum
Udostępnij forum w mediach społecznościowych, aby uzyskać rozgłos. Jest to szybki i łatwy sposób, aby uzyskać więcej ruchu. Czy wiesz, że użytkownicy forum mogą udostępniać twoje posty jednym kliknięciem? Łatwo udostępnić post na Facebooku, Twitterze i Google+. Każde udostępnienie oznacza, że więcej ludzi widzi twoje świetne posty na forum i, że docierasz do szerszego grona odbiorców.
Zwiększ Liczbę Odbiorców content media
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Zacznij Z Forum
Regularnie aktualizuj treść i proponuj coś nowego. Podziel się wszystkim - historiami, pomysłami, zdjęciami itd. Jest to świetny sposób, aby przyciągnąć użytkowników forum i sprawić by wracali. Prostym sposobem na odświeżenie treści jest dodawanie nowych postów i komentarzy do jednej ze swoich dotychczasowych dyskusji. Będzie to dłużej podtrzymać rozmowę, a istniejący członkowie zaangażują się w dyskusję, której są już pasjonatami. Innym sposobem na dodanie nowych treści jest dodanie dodatkowych kategorii do forum, aby zawsze było coś nowego dla członków społeczności do przedyskutowania.
Odświeżaj Treść content media
0
0
0
biuro4009
Jul 08, 2018
In Zacznij Z Forum
To twoje forum. Łatwo zatwierdzaj nowych członków, przypinaj posty, porządkuj je, wyłącz komentarze i wiele więcej! Proste narzędzia administratora Wix Forum sprawiają, że zarządzanie twoim forum jest jak bułka z masłem i zawsze kontrolujesz to, co się dzieje. Nie podoba ci się post? Nie ma problemu. Można go łatwo usunąć, aby nie pojawiał się już na forum.
0
0
0
biuro4009
Admin
More actions