WYSTAWY SKLEPOWE

wystawa-meble-baner-design.jpg

Projekty witryn i wnętrz

Wykonujemy witryny sklepowe, wystawy, ekspozytory,
a także wnętrza showroomów, sklepów oraz biur. Witryny sklepowe są szczególnym rodzajem reklamy, która łączy ze sobą elementy artystyczne oraz technologiczne. Tworzenie wystaw jest dla nas zawsze wyzwaniem, gdyż do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Tworzymy nietypowe instalacje artystyczne, obok których nie można przejść obojętnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, wiedzę wykonawczą oraz wykwalifikowany zespół projektantów oraz montażystów.  

WIZUALIZACJE

Od lat zajmujemy się projektowaniem witryn sklepowych. W GoExpo uważamy, że jest to najważniejsza wizytówka każdej firmy posiadającej swój lokal, dlatego ich projektowanie i wykonywanie jest dla nas niezwykle istotne. Nasi projektanci wiedzą jak w finezyjny sposób zaaranżować witrynę dla każdego produktu, tak aby to właśnie on zwrócił na siebie uwagę przechodniów.  Nasze wystawy zawsze wyróżniają się swoim nieszablonowym wyglądem spośród innych sąsiednich ekspozycji. Dzięki wyjątkowej, pomysłowo zaprojektowanej witrynie, potencjalni klienci chętniej wchodzą do lokalu, który w ich poczuciu estetyki okazuje się być bardziej atrakcyjny niż konkurencyjne. Innowacyjny projekt wystawy potrafi mocno wpłynąć na wizerunek marki oraz podnieść standard lokalu.

Od projektu przez produkcję do montażu. Wszystkie witryny są projektowane przez naszych architektów wnętrz, którzy najpierw wykonują oryginalne koncepcje a następnie fotorealistyczne wizualizacje 3D. Po akceptacji projektu przechodzimy do fazy produkcji, gdzie nasi specjaliści dobierają wysokiej klasy materiały i wytwarzają poszczególne elementy ekspozycji/instalacji artystycznej. Następnie przechodzimy do montażu wystawy, gdzie montażyści z GoExpo transportują oraz budują/montują wystawę w witrynie czy innym wskazanym miejscu.  Na każdym etapie projektu współpracujemy z klientem, aby móc spełnić jego wszelkie oczekiwania czy urzeczywistnić wizje.

REALIZACJE

haslo_GED.png

Nasze umiejętności zdobyte podczas budowy skomplikowanych i nowoczesnych stoisk targowych w każdym zakątku Europy pozwala nam stwierdzić,
iż poradzimy sobie nawet z najbardziej wymagającą ekspozycją. Nasi montażyści są wykwalifikowanymi osobami posiadającymi duże doświadczenie zawodowe, dlatego zawsze radzą sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Wiemy czym jest deadline, więc nasze prace zawsze wykonujemy na czas.

 

Szukasz sposobu na wybicie się spośród dużej konkurencji? Zgłoś się do nas i oczaruj wszystkich swoją nową, niepowtarzalną witryną.