logo_GoExpo_STORE.png
 

O GOEXPO STORE

GoExpo STORE świadczy usługi związane z magazynowaniem rzeczy oraz kolokacją koparek GPU. Duża powierzchnia hali pozwoli dobrać odpowiednią dla każdego powierzchnię magazynową. Lokalizacja na terenie Warszawy ułatwi dostęp do materiałów i szybki transport kiedy tylko tego potrzebujesz.

Wybór sklejki

KOLOKACJA KOPAREK KRYPTOWALUT

 

Twoja koparka głośno chodzi, pożera mnóstwo prądu, a do tego zabiera przestrzeń? Przekaż ją na nasz magazyn, gdzie zajmiemy się nią jak własną uwalniając Cię od wszelkich problemów.

Co zyskujesz?

wentylacja.png

Dobrze wentylowane miejsce wolne od pyłów i wilgoci.

pieniadze.png

Stałe stawki określone w umowie dopasowane do mocy zestawu.

monitoring.png

Całodobową ochronę, monitoring i ubezpieczenie magazynu w cenie.

Po podpisaniu umowy kolokacji Twoja koparka zostanie umieszczona w naszym monitorowanym magazynie na terenie Warszawy. Nasz magazyn, a więc i Twoja koparka jest całodobowo chroniona przez profesjonalną firmę ochroniarską. Na teren magazynu nie mają wstępu niepowołane osoby. W razie potrzeby udostępniamy dostęp do powierzchni magazynowej 24h/dobę, 7 dni w tygodniu (także w święta). W cenie kolokacji zawierają się wszelkie koszty, także prąd, regularne czyszczenie czy ubezpieczenie. Nasza firma i Twoja koparka objęte są ubezpieczeniem od wselkich ryzyk oraz pełnym ubezpieczeniem OC. Oznacza to, że po powierzeniu nam swojej koparki GPU możesz spać spokojnie, podczas gdy urządzenie będzie pracować za Ciebie.

PRZECHOWALNIA RZECZY

 

Główne zalety magazynowania w magazynie GoExpo STORE:

store.png

Możliwość wydania towaru 24 h 7 dni w tygodniu - także w święta

Powierzchnia magazynowa ponad 500 mkw

Pełne ubezpieczenie OC i od wszystkich ryzyk

Składowanie na specjalnie przystosowanych regałach i skrzyniach

Całodobowa ochrona obiektu 7 dni w tygodniu

Nadmiar rzeczy czy brak magazynu nie musi stanowić problemu - wystarczy wynająć przestrzeń w GoExpo STORE. Odbierzemy od Ciebie rzeczy, przechowamy jak długo zechcesz, a w razie potrzeby dowieziemy we wskazane miejsce. Możesz wynająć przestrzeń magazynową lub specjalny box dopasowany do Twoich potrzeb. Nasza hala magazynowa jest całodobowo monitorowana oraz chroniona przez profesjonalną firmę ochroniarską. Dostęp do Państwa rzeczy mamy całodobowo, każdego dnia w roku - dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować przewóz towarów w dogodnym dla Państwa terminie.

Jako firma produkująca i obsługująca stoiska targowe specjalizujemy się właśnie w tej kategorii produktów. Stoiska przechowujemy na specjalnie przystosowanych do tego regałach. Oferujemy też dodatkowe usługi jak czyszczenie, zabezpieczanie, renowacja czy modernizacja stoiska. Doświadczona ekipa montażystów z przyjemnością zawiezie i zamontuje stoisko na targach w Polsce i za granicą. Oferujemy także składowanie materiałów reklamowych, ich inwentaryzowanie, wydawanie towaru i organizację wysyłek i dostaw.


A więc na co czekasz? Napisz do nas już dziś!

Co możesz składować w przechowalni GoExpo STORE?

- meble oraz sprzęty biurowe
- stoiska targowe
- materiały reklamowe i promocyjne
- dokumenty i wyposażenie biura
- rzeczy prywatne - na czas remontu, delegacji...
- rzeczy na paletach
- ...i wiele innych

NASZE MARKI

 
logo.png

GoExpo świadczy kompleksowe usługi reklamowe. Wytwarzamy i kompleksowo obsługujemy stoiska targowe w Polsce i za granicą. Oferujemy także druki i gadżety reklamowo - promocyjne oraz produkcję reklamy.

logo_GoExpoDesign.png

GoExpo DESIGN to zespół kreatywnych architektów wnętrz i grafików, którzy stworzą projekt wnętrza, stoiska targowego i projekt graficzny idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

KONTAKT

 

ADRES:

KOLOKACJA KOPAREK:

MAGAZYN:

ul. Żupnicza 17, 03-821 Warszawa

magazyn@go-expo.com.pl
tel.: 723 555 503

Dziękujemy za przesłanie!

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK'U!

  • Facebook